Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki jest wpisany na stałe w kalendarium miasta Łodzi. Od 2001 roku Łódzkie Towarzystwo Naukowe we współpracy z kilkunastoma instytucjami przygotowuje program wydarzeń, które mają na celu zachęcenie Łodzian do zgłębiania tajników wiedzy w obszarach naukowych, technicznych oraz artystycznych.

W programie nie brakuje propozycji szczególnie dedykowanych dzieciom oraz młodzieży szkolnej po to, by wzbudzić w nich chęć nauki, odkrywania i poszukiwania tego, co jeszcze nieznane. Podczas Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki Wydział Zarządzania UŁ rok rocznie organizuje interesujące wydarzenia w siedzibie Wydziału, a także podczas Pikniku Naukowego zwieńczającego całą imprezę.

Wejdź na stronę http://www.festiwal.lodz.pl/ i dowiedz się więcej, jakie wydarzenia odbywają się w Twoim mieście.

Szczegółowych informacji o wydarzeniach organizowanych przez WZ UŁ udziela:
Marta Górecka
Dział Administracji i Komunikacji