Wydział Zarządzania zapewnia swoim studentom doskonałe warunki studiowania. Budynek Wydziału należy do najnowocześniejszych w grupie ośrodków akademickich.
Nasi studenci mają dostęp do:

  • Doskonale wyposażonych sal i auli wykładowych, w tym klimatyzowanych sal audytoryjnych, wyposażonych w najnowszy sprzęt audiowizualny oraz sal komputerowych
  • Zasobów informacyjnych zgromadzonych w bibliotece wydziałowej
  • Bezpłatnego Internetu na terenie Wydziału
  • Bezpłatnego parkingu przy budynku Wydziału
  • Punktów usługowych zlokalizowanych na Wydziale

Większość zajęć prowadzona jest z użyciem nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Dla studentów na Wydziale przygotowanych jest ponad 200 stanowisk komputerowych, które są podłączone do lokalnej sieci komputerowej i posiadają dostęp do Internetu.

SALE DO WYNAJĘCIA

Powierzchnia 16000 m2 oraz charakter działalności sprawiają, że Wydział dysponuje profesjonalną bazą przestrzeni szkoleniowych i konferencyjnych. Szeroki wybór nowoczesnych sal gwarantuje możliwość organizacji zarówno kameralnych spotkań i warsztatów, jak i wykładów, seminariów czy konferencji o znacznie większym zasięgu, adresowanych do szerokiego grona odbiorców. Z kolei patio oraz przestronne korytarze, w których znaleźć się mogą stoiska promocyjne, umożliwiają realizację projektów o charakterze targowym i wystawienniczym (np. targi pracy, targi edukacyjne), a także bankietów czy sesji zdjęciowych.

BIBLIOTEKA WYDZIAŁOWA

Do Biblioteki mogą zapisać się wyłącznie studenci i pracownicy Wydziału Zarządzania oraz studenci wybranych kierunków łączonych. Aby się zapisać, należy przedstawić dwa dokumenty: legitymację studencką (lub dowód osobisty) oraz umowę zawartą z Wydziałem Zarządzania na czas studiów (lub indeks – starsze roczniki).

PUNKTY USŁUGOWE

Bankomat i wpłatomat (poziom -1)
Dostęp w godzinach pracy Wydziału

INTERNET NA WYDZIALE

Sieć eduroam pozwala na uzyskanie dostępu do sieci bezprzewodowej Wi-Fi na terenie Wydziału Zarządzania, w innych budynkach UŁ oraz w ogromnej liczbie lokalizacji akademickich na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi połączenia z siecią.