Nowość na studiach I stopnia

Digital Communication and Social Media for Management - studia w języku angielskim

Osoby rozpoczynające studia mogą wybrać kierunek I stopnia Digital Communication and Social Media for Management oferujący unikatowe treści w skali innych uczelni państwowych i prywatnych. Kierunek powstał w wyniku rozmów z ekspertami branżowymi oraz analizy zarówno rynku pracodawców, jak i ofert polskiego i zagranicznego rynku edukacyjnego, tak aby zapewnić jak największy wymiar praktyczny oraz aktualność przekazywanych treści. Jest to priorytetowe i ma zapewnić studentom umiejętności, pozwalające im na podjęcie pracy w tych obszarach rynku w przyszłości. W toku prowadzenia studiów kluczowe będzie ciągłe rozwijanie pasji studenta i rozbudzanie jego uwagi w sferze trendów i nowości z obszarów mediów społecznościowych i digital communication.