Wirtualny Program Międzynarodowy (VIP) to stała oferta działań w ramach współpracy JLU i skierowana jest do studentów zagranicznych zainteresowanych wirtualną wymianą, uzupełniającą studia w ich krajach ojczystych. Studenci mogą aplikować bezpośrednio online.

Studenci mają swobodę wyboru spośród szerokiej gamy kursów online, od jednego do sześciu, oferowanych na wszystkich 11 wydziałach JLU, zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim.
Dostępnych jest łącznie 45 kursów online zapewniających wszechstronne doświadczenie akademickie.
Ekskluzywny dostęp do pięciu kursów języka niemieckiego, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego (A0 do B2+).
Uczestnicy otrzymają oficjalny Transcript of Records, dokumentujący zdobyte punkty kredytowe od JLU.
Program VIP jest oferowany studentom z naszych uczelni partnerskich bezpłatnie.
Termin składania wniosków: 29 lutego 2024 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w linku