VIII międzynarodowa konferencja "Perspektywy rozwoju przedsiębiorczości w ujęciu globalnym"

Miejsce wydarzenia: Online
Czas: 17 kwietnia 2024 (środa) 08:00 - 16:00

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, Katedra Przedsiębiorczości i Polityki Przemysłowej oraz Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają do uczestnictwa w VIII międzynarodowej konferencji "Perspektywy rozwoju przedsiębiorczości w ujęciu globalnym" (8th International Scientific Conference "Prospects for the Development of Entrepreneurship from a Global Perspective").

Konferencja ma na celu omówienie aktualnych problemów przedsiębiorczości i innowacyjności poprzez wymianę poglądów i doświadczeń, a także integrację i inspirację do współpracy w międzynarodowych zespołach. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja odbędzie się 17 kwietnia za pośrednictwem MS Teams (język angielski). Organizatorami wydarzenia są Wydział Zarządzania UŁ, Katedra Przedsiębiorczości i Polityki Przemysłowej oraz Centrum Przedsiębiorczości, a partnerami: Ege University, Turkey Lwowski Narodowy Uniwersytet im. Iwana Franki, Ukraina PI "Instytut Badań Regionalnych im. M.I.Doliszniego NAN Ukrainy".

Szczegóły na stronie konferencji (język angielski).

Miejsce wydarzenia: Online

Data i godziny wydarzenia: 17 kwietnia 2024 (środa) 08:00 - 16:00