VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Perspektywy rozwoju przedsiębiorczości w ujęciu globalnym"

Miejsce wydarzenia: Online
Czas: 17 marca 2023 (piątek) 00:00 - 00:00

Wydział Zarządzania UŁ, Katedra Przedsiębiorczości i Polityki Przemysłowej oraz Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UŁ serdecznie zapraszają na VII Międzynarodową Konferencję Naukową "Perspektywy rozwoju przedsiębiorczości w ujęciu globalnym".

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z następującymi partnerami:

• Ege University, Turkey
  • Lwowski Narodowy Uniwersytet im. Iwana Franki, Ukraina
  • PI "Instytut Badań Regionalnych im. M.I.Doliszniego NAN Ukrainy"

Tegoroczna konferencja jest częścią dwudniowego wydarzenia międzynarodowego, na które składają się:
• V Sympozjum International Instructional Technologies in Engineering Education, które odbędzie się 16 marca 2023 r. w Turcji w formule hybrydowej
• VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Perspektywy rozwoju przedsiębiorczości w ujęciu globalnym, odbywająca się online 17 marca 2023 r.

Konferencja ma na celu omówienie aktualnych problemów przedsiębiorczości i innowacyjności poprzez wymianę poglądów i doświadczeń, a także integrację i inspirację do współpracy w międzynarodowych zespołach. Poruszone zostaną tematy z obszaru przedsiębiorczości i form jej rozwoju. Wymiana poglądów odbywać się będzie również w obszarach związanych z rozwojem otoczenia biznesowego w ujęciu międzynarodowym, krajowym i lokalnym.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnikom konferencji zostanie przesłana wiadomość e-mail z linkiem do wydarzenia.

Zgłoszone opracowania po uzyskaniu pozytywnych recenzji zostaną opublikowane w czasopiśmie „Digital Business Review” https://dbr.edu.pl/ lub punktowanej monografii – w zależności od liczby zgłoszeń.
Zgłoszenia udziału w konferencji https://forms.office.com/e/MQtfG3YCYB przyjmowane są do 26 lutego 2023 r.

Miejsce wydarzenia: Online

Data i godziny wydarzenia: 17 marca 2023 (piątek) 00:00 - 00:00