Studia podyplomowe na WZ – rekrutacja 2024/2025 już otwarta!

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację na studia podyplomowe w roku akademickim 2024/2025. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kompetencje i zdobyć cenne umiejętności niezbędne do rozwoju kariery zawodowej. Wydział Zarządzania UŁ oferuje szeroką gamę kierunków w różnorodnych dziedzinach, które stanowią wyjątkową szansę na poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności.

Dlaczego warto?

W dynamicznym i konkurencyjnym życiu zawodowym ciągłe podnoszenie kwalifikacji jest kluczowe. Studia podyplomowe to doskonała okazja do zdobycia specjalistycznej wiedzy, która może stać się przepustką do awansu zawodowego i otwarcia nowych perspektyw kariery. Nasze programy są starannie zaprojektowane, aby dostarczyć uczestnikom praktycznych narzędzi, które można od razu zastosować w pracy zawodowej. To sprawia, że nasze studia podyplomowe są idealnym wyborem dla tych, którzy pragną zdobyć konkretną specjalizację lub poszerzyć swoje horyzonty w danej dziedzinie.

Oferta studiów podyplomowych

Pełna oferta studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w roku akademickim 2024/2025 obejmuje:

Nadal trwa rekrutacja na Polsko - Amerykański Program Studiów MBA, a już wkrótce (17.06) rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń na:

Korzyści z ciągłego kształcenia

Współczesny rynek pracy ceni elastyczność, zdolność do adaptacji oraz chęć nieustannego rozwoju. Studia podyplomowe to idealne narzędzie w rozwoju zawodowym. Dzięki nim można zdobyć wiedzę i umiejętności, które są wysoko cenione przez pracodawców. Niezależnie od tego, czy chodzi o specjalizację w swojej dziedzinie, czy zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy, studia podyplomowe mogą znacznie zwiększyć atrakcyjność CV i otworzyć nowe możliwości zawodowe.

Zgłoś się już dziś!
Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i rozwijać swoje kompetencje, teraz jest najlepszy moment, aby wybrać odpowiedni kierunek dla siebie. Nie czekaj – zgłoś się już dziś i rozpocznij swoją drogę do sukcesu zawodowego!

Więcej informacji na stronach poszczególnych studiów podyplomowych.
Jesteś zainteresowany naszymi studiami, masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Centrum Rozwoju Biznesu WZ UŁ, ul. Matejki 22/26 pokój 133 i 135

tel. 42 635 62 57.

Dołącz do nas i zainwestuj w swoją przyszłość!

Redakcja: Centrum Rozwoju Biznesu WZ UŁ