Zapraszamy na szkolenie online z Technologii Microsoft Power Platform, które otworzy przed Tobą drzwi do dynamicznego świata Power Bi oraz Power App!

• Te innowacyjne technologie, codziennie wykorzystywane w biznesie, umożliwiają automatyzację i usprawnienie procesów biznesowych, łącząc świat przedsiębiorczości z nowoczesną technologią.
  • Inwestycja w Twoją edukację przyczyni się do rozwoju Twojej kariery zawodowej. Posiadanie wiedzy z zakresu Power Platform zwiększa możliwość osiągania atrakcyjnych wynagrodzeń na rynku pracy.
  • Dołącz do nas, zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętności, które otworzą przed Tobą nowe możliwości w świecie Microsoft Power Platform.

O szkoleniu:

• Szkolenie poprowadzą doświadczeni specjaliści, którzy na co dzień pracują z obiema technologiami.
  • Dzięki praktycznym umiejętnościom zdobytym w trakcie szkolenia, uczestnicy będą gotowi do skutecznego wykorzystania Power Bi i Power App w rzeczywistych sytuacjach biznesowych.
  • Czas trwania szkolenia obejmuje 30 godzin lekcyjnych, a jednorazowy koszt uczestnictwa wynosi 200 zł.
  • Warunkiem ukończenia kursu jest regularna obecność na wszystkich zajęciach, co gwarantuje pełne zrozumienie i opanowanie omawianego materiału.

Program szkolenia

Prowadzący:

Mateusz Dzierżanowski - posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów biznesowych, zebrane podczas pracy w globalnych korporacjach HP, HPE, DXC. Obecnie pełni funkcję Lidera Kompetencji w AI Enabled Automation w EY GDS. Jego główną specjalizacją jest praca z projektami związanymi z technologiami Microsoft, w tym Power Platform, gdzie aktywnie angażuje się w roli architekta oraz kierownika rozwojowego. Jako ekspert w swojej dziedzinie stale dąży do optymalizacji i ulepszenia procesów biznesowych poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych.

Bruno Gałka - doświadczony ekspert w dziedzinach automatyzacji procesów biznesowych, tworzenia aplikacji i systemów raportowania oraz modelowania baz danych. Jako lider techniczny w zespole AI Enabled Automation w EY GDS, wspiera zespoły projektowe w planowaniu architektury i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań opartych o technologie Power Platform. Dzięki doskonałej znajomości Power BI, wie jak przekształcać surowe dane w przejrzyste i dynamiczne raporty, pomagając organizacjom w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

Informacje organizacyjne:

Start kursu: 14 marca 2024
Terminy zajęć:
czwartki: 14, 21 marca, 4, 11, 18, 25 kwietnia, godz. 17.00-19.00
piątki: 12, 19, 26 kwietnia, 10, 17 maja, godz. 15.30-17.30
Czas trwania: 30 godzin lekcyjnych
Forma: online
Koszt: 200 zł
Uwaga: Zarejestrowani uczestnicy otrzymają na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy informację o numerze konta, na jakie należy dokonać wpłaty.

Zapisy zostały zakończone

Dodatkowych informacji udziela: