XII edycja Sigma Maraton

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź
Czas: 17 kwietnia 2024 (środa) 08:00 - 18 kwietnia 2024 (czwartek) 17:00

Studenci z pasją do rachunkowości, uwaga! W dniach 17-18 kwietnia 2024 r. odbędzie się kolejna edycja SIGMA MARATON – ogólnopolskiej konferencji naukowej, która już po raz XII gromadzi entuzjastów rachunkowości z całego kraju.

Plakat Sigma Maraton

Dlaczego warto do nas dołączyć?
SIGMA MARATON to nie tylko konferencja, to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i pasji w dziedzinie rachunkowości. Temat tegorocznej edycji to "Rachunkowości w nurcie wyzwań współczesnego biznesu".

Co dla Was przygotowaliśmy:
Konkurs referatów i prezentacji: Otwórz się na środowisko akademickie prezentując wyniki swoich badań i pokonując własne granice podczas wystąpienia.
Case Study: Sprawdź swoją wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów i podatków, zdobywając praktyczne doświadczenie.

Nagrody dla zwycięzców:
Nie tylko prestiż! Przewidzieliśmy również atrakcyjne nagrody dla tych, którzy wykażą się największymi umiejętnościami.

Publikacja pokonferencyjna:
Prace zostaną uwiecznione w XII publikacji pokonferencyjnej, co stanowi doskonałą okazję do podzielenia się swoimi badaniami z szerszym gronem zainteresowanych.

Strona wydarzenia na Facebooku

Tekst: SKN Sigma

Redakcja: Wydział Zarządzania UŁ

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź