Marketing Też Sztuka

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź
Czas: 08 kwietnia 2024 (poniedziałek) 08:00 - 13 kwietnia 2024 (sobota) 15:00

SKN MarkeTeam zaprasza na 2. edycję projektu łączącego marketing z elementami sztuki.

Tym razem tematyką wystawy będą najbardziej kultowe i kreatywne kampanie reklamowe. Poznacie historię ich powstania oraz dowiecie się, czym kierowali się twórcy podczas ich tworzenia.
Wystawa zostanie podzielona na 3 sekcje kampanii:

• historycznych
  • sezonowych
  • mainstreamowych

Dodatkowo na wystawie pojawią się oryginalne eksponaty wykorzystywane przez firmy w kampaniach reklamowych.

Tygodniową wystawę zakończą warsztaty, które odbędą się w sobotę. Będziecie mogli na nich zdobyć praktyczną wiedzę z obszaru reklamy kreatywnej od specjalistów w swojej dziedzinie.

Wydarzenie jest podzielone na dwie części:

• 8-13 kwietnia - wystawa kampanii reklamowych, na której poznacie historię reklamy oraz kampanii, które kształtowały branżę reklamową. Pprzez cały tydzień trwania wystawy czekać na Was będą także interaktywne atrakcje.
  • 13 kwietnia - dzień warsztatów i prelekcji, podczas którego będziecie mieli okazję zdobyć cenną wiedzę m.in. z zakresu  samoprezentacji. Przybliżymy również działanie jednej z najbardziej popularnych platform internetowych. Harmonogram (sala nr 31):
    • 10:00 - Oficjalne rozpoczęcie
    • 10:05 - Tik Tok też sztuka - Sara Włodarczyk i Patryk Krajewski
    • 11:45 - Krótka przerwa
    • 12:00 - Dobre opakowanie: mariaż sztuki, inżynierii, biznesu - Bartosz Molas
    • 12:45 - Długa przerwa
    • 13:15 - Sztuka dobrej prezentacji, czyli jak sprzedać swój pomysł klientowi - dr hab. Beata Wawrzecka, prof. ASP
    • 13:34 - Krótka przerwa
    • 14:00 - Warsztaty praktyczne + konkurs - Zespół Marketing Też Sztuka
    • 15:00 - Zakończenie

Warsztaty kreatywne będą okazją do rozwinięcia Waszej pomysłowości oraz sprawdzenia się w pracy w zespole.
Na najbardziej kreatywne osoby czekają wspaniałe nagrody od naszych partnerów.

Wstęp bezpłatny. Strona zapisów na wydarzenie
Strona wydarzenia na Facebooku

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 08 kwietnia 2024 (poniedziałek) 08:00 - 13 kwietnia 2024 (sobota) 15:00