Własna firma – czy to coś dla Ciebie?

Miejsce wydarzenia: , Online
Czas: 17 kwietnia 2024 (środa) 17:00 - 18:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze.

Myślisz o założeniu działalności, ale nie jesteś pewna/-y czy to dobry pomysł? Chciałabyś/-łbyś mieć własną firmę, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Webinar adresowany jest do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, które chciałyby dowiedzieć się z czym na co dzień wiąże się prowadzenie firmy oraz jakie możliwości i wyzwania czekają początkującego przedsiębiorcę.

Szkolenie pomoże uczestnikom w podjęciu decyzji dotyczącej założenia własnej firmy, pokazując jej potencjalne plusy i minusy.

Prowadząca:

dr Agata Matuszewska-Kubicz - psycholog organizacji, doradca zawodowy, trener umiejętności psychospołecznych, doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Obecnie adiunkt na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz specjalistka ds. przedsiębiorczości w Biurze Karier UŁ. Posiada 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy szkoleniowo-doradczej. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia i doradztwo z obszaru przedsiębiorczości, planowania kariery zawodowej i kompetencji miękkich. Posiada także doświadczenie w realizacji coachingu kariery, opiniowaniu biznesplanów, a także w tworzeniu indywidualnych planów rozwoju, programów i narzędzi szkoleniowych.

Miejsce wydarzenia: , Online

Data i godziny wydarzenia: 17 kwietnia 2024 (środa) 17:00 - 18:00