Gala Absolwenta to wydarzenie, które stało się już tradycją Wydziału Zarządzania UŁ. 


dziesiątki absolwentów podrzucają birety na patioTo wspaniały moment na podsumowanie kilku lat wspólnej nauki oraz doskonały sposób, aby zakończenie studiów nie kojarzyło się jedynie z potwierdzeniem odbioru dyplomu w dziekanacie. Gala Absolwenta to święto całej społeczności Wydziału Zarządzania UŁ. Warto dołączyć do grona jej uczestników - założyć togę i biret i odebrać dyplom ukończenia studiów z rąk Dziekana Wydziału Zarządzania UŁ w obecności wykładowców, rodziny i przyjaciół. A na koniec wspólnie uczcić ten moment uroczystym toastem. Z pewnością będzie to bardzo miłe wspomnienie na całe życie. Niech więc będzie to dla Was wszystkich wyjątkowy dzień!

 

Gala Absolwenta 2022

Szanowna Absolwentko, Szanowny Absolwencie!

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego
wraz z Kolegium Dziekańskim ma zaszczyt zaprosić Cię
na uroczystą Galę Absolwenta, 
która odbędzie się w sobotę, 26 listopada 2022 r. o godzinie 11:00 
w Auli A im. prof. Zieleniewskiego na Wydziale Zarządzania UŁ,
ul. J. Matejki 22/26.

 

ZAREJSTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ! >> >>

Ze względów organizacyjnych rejestracja jest obowiązkowa. 
Udział w Gali Absolwenta jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!


Informacja o togach i biretach

Zakończenie nauki to przełomowa chwila. Proponujemy Ci założenie w dniu uroczystej Gali Absolwenta wyjątkowego stroju – togi i biretu. Biret i toga są tradycyjnymi symbolami godności akademickiej, które stanowią wyjątkową pamiątkę okresu studiów.

dwa birety na głowach osób siedzących podczas Gali AbsolwentaAby bezpłatnie wypożyczyć togę i biret zaznacz w formularzu zgłoszeniowym opcję: „Wypożyczam togę i biret”. Jeśli chcesz, aby pamięć o Gali Absolwenta pozostała z Tobą na dłużej, proponujemy Ci zakup pamiątkowego biretu. Aby zakupić biret, należy dokonać wpłaty na konto Stowarzyszenia Innowatorów Zarządzania. Dokonując przelewu za zakup biretu do końca trwania rejestracji (do 22 listopada 2022 r.) zapłacisz jedynie 30zł. Opłata za zakup biretu w dniu Gali Absolwenta wynosi 40zł (płatne wyłącznie gotówką). 

Poniżej znajdziesz dane do przelewu.
Nr konta: PKO BP SA XXVII O/ŁÓDŹ 84 1020 3408 0000 4102 0112 1110
Nazwa: Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania
Tytuł przelewu: imię i nazwisko absolwenta oraz kierunek studiów.
Zakupiony biret będzie można odebrać w dniu Gali Absolwenta - 26 listopada 2022 r. od 9:30 do 10:30 w szatni Wydziału Zarządzania UŁ (poziom -1).

Decyzja o zakupie biretu jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania w celu realizacji zamówienia.
Jeśli masz pytania, możesz skontaktować się ze Stowarzyszeniem Innowatorów Zarządzania.
Osoba do kontaktu: Michał Wadzyński, tel.: 42 635 47 91, e-mail: michal.wadzynski.uni.lodz.pl, pokój 112.

Uwaga!
Zapraszamy po odbiór tóg i biretów w dniu Gali Absolwenta - 26 listopada 2022 r. od 9:30 do 10:30 do szatni Wydziału Zarządzania UŁ (poziom -1). Prosimy o zwrot wypożyczonych tóg i biretów bezpośrednio po zakończeniu Gali Absolwenta do szatni.

Co zrobić, by podczas Gali odebrać dyplom z rąk Dziekana?
W związku z uroczystym wręczeniem dyplomów podczas Gali Absolwenta, prosimy:
- osoby, które odebrały dyplom, o dostarczenie do dziekanatu (pokój 13) oryginału dyplomu w okładce najpóźniej w dniu uroczystości w godz.: 8:00 - 9:30
- osoby, które nie dopełniły niezbędnych formalności, o:
rozliczenie się z elektronicznej karty obiegowej wygenerowanej w dziekanacie i złożenie legitymacji studenckiej, pokwitowanie odbioru dyplomu i zostawienie oryginału w dziekanacie najpóźniej w dniu uroczystości w godz.: 8:00 - 9:30.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak, rejestracja na Galę Absolwenta jest obowiązkowa.

Tak, udział w Gali Absolwenta jest bezpłatny.

Osoby zarejestrowane na Galę Absolwenta powinny dopełnić następujących formalności: - rozliczyć się z elektronicznej karty obiegowej wygenerowanej w dziekanacie i złożyć legitymację studencką, - pokwitować odbiór dyplomu i zostawić oryginał dyplomu w okładce w dziekanacie (pokój 13) w godzinach dyżuru lub najpóźniej w dniu uroczystości w godz.: 8:00 - 9:30. Uwaga! Osoby, które nie dopełnią tych formalności i nie dostarczą dyplomu do dziekanatu, nie będą mogły go odebrać podczas Gali Absolwenta.

Wypełniając formularz zgłoszeniowy zarówno w pytaniu o poziom studiów (licencjackie czy magisterskie), jak i o system (dzienny czy zaoczny) należy zaznaczyć odpowiedź dotyczącą studiów już ukończonych.

Proszę zarejestrować się używając nazwiska, które widnieje na dyplomie.

Tak, w Gali Absolwenta mogą wziąć udział członkowie rodziny/osoby towarzyszące. Te osoby nie muszą być dodatkowo rejestrowane. Nie wprowadzamy ograniczeń, co do liczby gości. Osoby towarzyszące prosimy o zajmowanie zarezerwowanych dla nich miejsc. W przypadku braku wolnych miejsc w auli A osoby towarzyszące zostaną poproszone o przejście do auli A0, gdzie całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo.

Gala Absolwenta rozpoczyna się o godzinie 11.00 i trwa ok. 2h. Po wstępie obejmującym krótkie wystąpienie Dziekana Wydziału Zarządzania oraz Rektora UŁ następuje wręczenie specjalnych nagród dla wyróżniających się absolwentów, w tym nagród od partnerów Wydziału, następnie wręczenie dyplomów absolwentom z „5” na dyplomie, rozstrzygnięcie projektu WuZetka, w którym wyróżnieni zostaną najlepsi wykładowcy Wydziału, przemówienie absolwenta Wydziału oraz wręczenie dyplomów absolwentom poszczególnych kierunków. Na koniec wszyscy absolwenci udają się na patio, gdzie wznoszony jest wspólny toast oraz wykonywana jest pamiątkowa fotografia absolwentów wraz z Kolegium Dziekańskim.

Tak, każda osoba, która obroniła się, oddała dyplom do dziekanatu oraz zarejestrowała się na Galę Absolwenta otrzyma dyplom podczas wydarzenia. Nie jest to uzależnione od wyników na studiach lub oceny na dyplomie.

Tak, wypożyczenie togi i biretu jest bezpłatne.

Posiadamy togi w następujących rozmiarach: S, M, L, XL, XXL, XXXL.

Zapraszamy po odbiór wypożyczonych tóg i biretów w dniu Gali Absolwenta od 9:30 do 10:30 do szatni Wydziału Zarządzania UŁ (poziom -1). Prosimy o zwrot wypożyczonych tóg i biretów bezpośrednio po zakończeniu Gali Absolwenta do szatni.

Aby zakupić biret, należy dokonać opłaty na konto:
Nr konta: 84 1020 3408 0000 4102 0112 1110 PKO BP SA XXVII O/ŁÓDŹ
Nazwa: Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania
W tytule wpisując swoje imię i nazwisko oraz kierunek studiów.
Zakupiony biret będzie można odebrać w dniu Gali Absolwenta od 9:30 do 10:30 w szatni Wydziału Zarządzania UŁ (poziom -1).

Pytania prosimy kierować na adres mailowy: absolwenci.wz@uni.lodz.pl