European Accounting Week na Wydziale Zarządzania UŁ

W dniach 11-16 marca 2024 r. na Wydziale Zarządzania UŁ odbył się European Accounting Week organizowany corocznie w krajach członkowskich sieci ETAP od 1999 r. i dofinansowany z programu Erasmus+ BIP.

W zajęciach z rachunkowości (wykładach i warsztatach), spotkaniach kulturalnych i zwiedzaniu Łodzi (EC1, Centralne Muzeum Włókiennictwa, Księży Młyn, Off Piotrkowska, Manufaktura) uczestniczyło 83 studentów z 14 różnych krajów, 6 studentów z Wydziału Zarządzania UŁ i 25 wykładowców z 15 krajów (Polska, Litwa, Łotwa, Włochy, Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Węgry, Czechy, Portugalia, Hiszpania, Grecja, Austria, Finlandia).

Wydarzenie na Wydziale Zarządzania UŁ zostało zorganizowane przez dr hab. Halinę Waniak-Michalak, prof. UŁ z Katedry Rachunkowości przy wsparciu studentów WZ UŁ, którzy pomagali aklimatyzować się w Łodzi studentom z zagranicy: Patryka Spiesza, Justyny Łazarz, Mohamed'a Ettalibi H'Mam'a, Jakuba Jabłońskiego, Kornelii Kunki, Wiktorii Tyluś.

Pełna fotorelacja dostępna na Flickr: https://www.flickr.com/photos/138241519@N02/albums/72177720315360722/

Zdjęcie grupowe uczestników EAW

Redakcja: Wydział Zarządzania UŁ