Konkurs akademicki "Trafna decyzja"

Droga Studentko/Drogi Studencie! Czy chciał(a)byś wziąć udział w konkursie składającym się z serii prostych zadań? Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ zaprasza do spróbowania swoich sił, wykazania się sprytem, inteligencją, odwagą, szczęściem. Przewidziane są nagrody finansowe.

Na każdym wydziale przewidziano 45 miejsc dla uczestników, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Rejestracja trwa do niedzieli 4 grudnia.

Przekonaj się, ile jesteś w stanie wygrać! A jeśli spryt Cię zawiedzie, inteligencja nie pomoże, odwaga zniknie, a szczęście opuści, to i tak nie wyjdziesz z pustymi rękami  - 10 zł dostaniesz za samo podjęcie decyzji, jakiekolwiek by one nie były, i wypełnienie prostej ankiety podsumowującej konkurs.

Spotykamy się 6 grudnia w auli A0 o 13:15 🙂

Wypełnij formularz rejestracyjny i czekaj na informację o zakwalifikowaniu się do udziału:

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/SnUm1rT0Qk

Konkurs "trafna decyzja" odbędzie się 6 grudnia w auli A0 o godzinie 13:15