Dr Dominika Kaczorowska-Spychalska laureatką nagrody MEiN

Z przyjemnością informujemy, że dr Dominika Kaczorowska-Spychalska została laureatką nagród Ministerstwa Edukacji i Nauki na Gali Nauki Polskiej w kategorii „Znaczące osiągnięcia w zakresie działalności organizacyjnej".

Gala Nauki Polskiej jest wydarzeniem, podczas którego wybitni uczeni otrzymują nagrody w pięciu kategoriach: za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej, organizacyjnej oraz za całokształt dorobku. Jedną z wyróżnionych podczas Gali Nauki Polskiej 2023 została dr Dominika Kaczorowska-Spychalska z Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania UŁ, dyrektor Centrum Inteligentnych Technologii.

Nagroda za działalność organizacyjną jest przyznawana za rozszerzanie współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym na rynku krajowym i międzynarodowym na rzecz podnoszenia jakości badań naukowych, prac rozwojowych, kształcenia oraz wspierania rozwoju gospodarczego.

- MEiN

Dr Dominika Kaczorowska-Spychalska i nagroda MEiN