Projekt RiEcoLab - szkolenia dla pracowników i studentów UŁ

Eksperci projektu RiEcoLab zapraszają wszystkich pracowników i studentów UŁ do udziału w szkoleniach oferowanych w ramach projektu RiEcoLab. Jest to program mentoringu dla studentów, pracowników akademickich i nieakademickich zainteresowanych wsparciem procesów B+R / rozwoju innowacji w ramach uczelni oraz bycia bardziej przedsiębiorczym.

Pracownicy naukowo-dydaktyczni i administracyjni oraz studenci UŁ są zaproszeni do udziału w szkoleniach w sześciu obszarach tematycznych:

• Przedsiębiorcze odkrywanie,
  • Tworzenie odpowiedzialnego i wpływowego biura transferu wiedzy i technologii,
  • Odpowiedzialne badania i innowacje,
  • Inwestycje i finansowanie,
  • Inkluzywne kluczowe wskaźniki efektywności dla wpływowych uniwersytetów,
  • Przedsiębiorczość, innowacje i interesariusze

Riecolab - Responsible Innovation-Led Entrepreneurial University Transformation Centres (Ecosystem Integration Labs)

Szkolenia oferowane są w formie on-line. Udział w szkoleniu poprzedzony jest rejestracją. Uczestnicy szkolenia po przejściu testu sprawdzającego wiedzę otrzymają certyfikat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://riecolab.eu/pl/szkolenie-dla-pracownikow/

Źródło: Projekt RiEcoLab

Redakcja: Wydział Zarządzania UŁ