(webinar) Powerpoint + animacja - kilka narzędzi do tworzenia interaktywnej prezentacji

Szkolenie dla Nauczycieli Akademickich w ramach realizacji oferty Uniwersytetu Łódzkiego (umowa nr MEiN/2022/DIR/2864) w ramach projektu pn. „Doskonałość dydaktyczna uczelni” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWR.03.04.00-00-P023/21.

Webinar będzie poświęcony omówieniu narzędzi służących do tworzenia interaktywnych prezentacji w programie PowerPoint. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę na temat animacji, efektów specjalnych oraz sposobów ich wykorzystania w prezentacjach. Webinar jest przeznaczony dla osób, które chcą uatrakcyjnić swoje prezentacje.

Forma szkolenia

online - MS Teams

Zapisy rozpoczynają się 29 maja 2023 r.

zakończone

Informacje o projekcie