(webinar) Znam, ale czy stosuję? Unowocześnienie dydaktyki w sali zajęciowej

Szkolenie dla Nauczycieli Akademickich w ramach realizacji oferty Uniwersytetu Łódzkiego (umowa nr MEiN/2022/DIR/2864) w ramach projektu pn. „Doskonałość dydaktyczna uczelni” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWR.03.04.00-00-P023/21.

Coraz więcej Nauczycieli Akademickich posiada wiedzę o istnieniu i przynajmniej najważniejszych założeniach stosowania zróżnicowanych metod dydaktycznych, o których może usłyszeć na szkoleniach, podczas wystąpień ekspertów, od bardziej doświadczonych współpracowników, przeczytać w książkach czy w Internecie. Jednocześnie nie brakuje Nauczycieli, którzy od lat stosują jedną metodę dydaktyczną, nie aktualizują swoich zajęć, stosują wyłącznie metodę podawczą - zatem nie stosują wiedzy o innych metodach w praktyce. Celem webinaru jest wskazanie najważniejszych cech i kierunków, w jakich powinna zmierzać współczesna dydaktyka oraz odkrycie, być może nieuświadomionych przyczyn obaw przed rozwojem własnego doświadczenia dydaktycznego.

Forma szkolenia

online - MS Teams

Zapisy od 29 maja

zakończone - warunkiem otrzymania linku do webinaru jest odesłanie w terminie do 21 czerwca wypełnionych dokumentów w formie papierowej