Marketing Też Sztuka

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź
Czas: 29 marca 2023 (środa) - 04 kwietnia 2023 (wtorek) All day

W dniach 29 marca - 4 kwietnia odbędzie się wyjątkowa wystawa sztuki, która pokaże, że marketing nie ogranicza się jedynie do sprzedaży. Pragniemy spojrzeć na niego szerzej i odkryć jego różnorodne role – często z pogranicza sztuki, która może pełnić funkcje dekoracyjne, a także zachęcać do głębszych rozważań oraz dyskusji.

Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję zobaczyć, że marketing może przybierać różne formy prezencji oraz przekazu. Pomogą Wam w tym dzieła wielu artystów zebranych i wyselekcjonowanych specjalnie na tę okazję.

Znajdzie się również miejsce na część merytoryczną, czyli dzień poświęcony wykładom oraz warsztatom, prowadzonym przez specjalistów z branży projektowania graficznego i nie tylko.

Harmonogram:

• 29.03 - 04.04 - wystawa sztuki, którą będziecie mogli podziwiać na patio Wydziału Zarządzania
  • 01.04 - prelekcje i warsztaty z praktykami z branży, które przybliżą tajniki projektowania

Szczegółowe informacje znajdziecie na profilu Marketing Też Sztuka na Facebooku.

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 29 marca 2023 (środa) - 04 kwietnia 2023 (wtorek) All day