Łódź Jungle Web – konferencja marketingowa

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź
Czas: 25 kwietnia 2023 (wtorek) 00:00 - 26 kwietnia 2023 (środa) 00:00

Po dwóch latach przerwy na Wydział Zarządzania wraca największa konferencja marketingowa Łódź Jungle Web, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Marketeam.

Plakat wydarzenia Łódź Jungle Web

Celem wydarzenia jest poszerzenie wiedzy marketingowej w środowisku łódzkich studentów. Pierwszego dnia planowane jest 6 prelekcji, które poruszą tematykę:

• nowoczesnych technologii
  • social media marketingu
  • sztuki prezentacji

Drugiego dnia odbędą się warsztaty dla uczestników, prowadzone przez osoby z branży marketingowej.

W tym roku bawimy się w cybernetycznym klimacie.

Zapraszamy do rejestracji

Zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku oraz Instagramie

Misją Uniwersytetu Łódzkiego jest rzetelne prowadzenie badań naukowych oraz aktywne głoszenie prawdy z nich płynącej, tak by mądrze kształcić kolejne pokolenia, być użytecznym dla społeczeństwa oraz odważnie odpowiadać na wyzwania współczesnego świata. Doskonałość naukowa jest dla nas zawsze najlepszym kompasem. Nasze wartości to: odwaga, ciekawość, zaangażowanie, współpraca i szacunek.

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 25 kwietnia 2023 (wtorek) 00:00 - 26 kwietnia 2023 (środa) 00:00