• WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA
  • WYDARZENIA

IV Międzynarodowa Konferencja naukowo-badawczo-praktyczna ,,Innowacyjne działania w zarządzaniu i marketingu w perspektywie interdyscyplinarnej, wielokulturowej i międzynarodowej''

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź
Czas: 14 czerwca 2023 (środa) 10:00 - 16:00

Konferencja odbędzie się 14 czerwca w godzinach 10:00 - 16:00 w MS Teams. Celem naukowym konferencji jest upowszechnianie interdyscyplinarnej wiedzy i aktualnych wyników badań z zakresu szeroko pojętych dziedzin nauk społecznych.

Zdjęcie przedstawia szczegóły organizacyjne konferencji
Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, Centrum Współpracy Naukowo-Badawczej: Polska-Ukraina na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, Studenckie Koło Naukowe ManageTeaM, Ługański Narodowy Uniwersytet imienia Tarasa Szewczenki (Połtawa-Ukraina) serdecznie zachęcają do udziału w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Badawczo-Praktycznej ,,Innowacyjne działania w zarządzaniu i marketingu w perspektywie interdyscyplinarnej, wielokulturowej i międzynarodowej''.

Celem naukowym konferencji jest upowszechnianie interdyscyplinarnej wiedzy i aktualnych wyników badań z zakresu szeroko pojętych dziedzin nauk społecznych. Celem badawczo-praktycznym jest nawiązywanie interkulturowych, międzynarodowych i interdyscyplinarnych relacji dla współpracy w zakresie wspólnych badań i ich praktycznej aplikacji.

Udział w konferencji jest bezpłatny. W trakcie wydarzenia będą mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w wygłoszeniu krótkich referatów, dyskusji naukowej i w sesji networkingowej.

Dla Studentów przewidziany jest konkurs na najlepszy referat.

Zdjęcie przedstawia tekst IV międzynarodowa konferencja naukowo-badawczo-praktyczna  ,,Innowacyjne działania w zarządzaniu i marketingu w perspektywie interdyscyplinarnej, wielokulturowej i międzynarodowej.''  KONKURS DLA STUDENTÓW NA NAJLEPSZY REFERAT  · Tematyka referatu zgodna z nazwą konferencji  · Prezentacja referatów w trakcie trwania konferencji w dniu 14 czerwca 2023r.  · Konferencja odbędzie się w całości z wykorzystaniem wideokonferencji MS Teams  · Prace można zgłaszać indywidualnie bądź w zespołach dwuosobowych  · Czas na prezentację ustną wynosi 5 do 10 minut  · Dla laureatów przewidziano nagrody rzeczowe i książkowe  · Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 13 czerwca  · Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie wydarzenia na facebook'u  · Dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: skn.manageteam@wz.uni.lodz.pl  ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!

W  Radzie Naukowej i Programowej znaleźli się:

• Prof. UŁ, dr hab. Tomasz Czapla - Uniwersytet Łódzki
  • Prof. dr hab. Ewa Walińska - Uniwersytet Łódzki
  • Prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska - Politechnika Warszawska
  • Prof. dr hab. Jan Maciejewski - Uniwersytet Wrocławski
  • Prof. dr hab. Stanisław Brzeziński - Akademia Ekonomiczno - Humanistyczna w Warszawie
  • Prof. dr hab. Leszek Kiełtyka - Politechnika Częstochowska
  • Dr h.c. Dr.h.c. Mult. JUDr. Jozef Zat'ko, PhD, MBA, LLM, Honor.prof. Prezident EIDV - European institute of further education (EIDV), Slovakia
  • Dr hab. Yuliia Zaloznova - Narodowa Akademia Nauk Ukrainy, Ukraina
  • Prof. Viacheslav Liaszenko - Narodowa Akademia Nauk Ukrainy, Ukraina
  • Prof. dr hab. Danuta Walczak-Duraj- Uniwersytet Łódzki
  • Prof. dr hab. Viacheslav Chebotarov - Uniwersytet Łódzki /Ługański Narodowy Uniwersytet imienia Tarasa Szewczenki (Połtawa), Ukraina
  • Prof. Rohoza Mykola - Uniwersytet Ekonomiki i Handlu w Połtawie
  • Prof. UŁ dr hab. Maciej Turała  - Uniwersytet Łódzki
  • Prof. UŁ dr hab. Małgorzata Striker - Uniwersytet Łódzki
  • Prof. UŁ dr hab. Jakub Marszałek - Uniwersytet Łódzki
  • Prof. PCz dr hab. inż. Klaudia Smoląg - Politechnika Częstochowska
  • Prof. UEK dr hab. Marek Szarucki - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • Prof. UEK dr hab. Bernard Ziębicki - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • Dr Robert Majkut - Wyższa Szkoła Bankowa, Wrocław
  • Dr Jolanta Grębowiec-Baffoni - Centro Studi di Economia e Diritto (Ce.S.E.D.) w Legnano (prowincja Mediolan), Italia
  • Prof. dr hab. Yurii Lupenko - Instytut Gospodarki Rolnej Ukrainy
  • Dr Mykola Kisil - Instytut Gospodarki Rolnej Ukrainy
  • Dr Iegor Chebotarov - Uniwersytet Łódzki/Ługański Narodowy Uniwersytet imienia Tarasa Szewczenki (Połtawa), Ukraina
  • Dr Benedict Valentine Arulanandam - Sunway College KL, Malaysia
  • Dr Siuhad Khalil University of Duhok, Kurdystan
  • Dr Stella Kaczmarek - Akademia Muzyczna w Łodzi
  • Dr Maria Czajkowska-Białkowska - Uniwersytet Łódzki
  • Mgr Małgorzata Kaczmarek- Uniwersytet Łódzki
  • Dr hab. Beata Glinkowska-Krauze, prof. UŁ - Uniwersytet Łódzki

Komitet organizacyjny

• Dr hab. Beata Glinkowska-Krauze, prof. UŁ - Pzewodnicząca
  • Prof. dr hab. Viacheslav A. Chebotarov - Przewodniczący
  • Dr Iegor Chebotarov - Zastępca Przewodniczących
  • Justyna Banasiak - członek
  • Tomasz Noga - członek
  • Julia Gradowska - członek
  • Nikola Pluskota - członek
  • Emilian Gwiaździński - członek

Informacje na temat konferencji znajdują się pod linkiem

Rejestracji należy dokonć wypełniając formularz rejestracyjny do 11 czerwca 2023 r., który jest dostępny pod linkiem

W zakresie publikacyjnym proponujemy Państwu napisanie 3-osobowej wspólnej monografii naukowej lub kilku 2-3 osobowych monografii naukowych jako rezultat nawiązanych relacji i wspólnych badań (wydawnictwa 100/200 pkt do uzgodnienia).

Każdy uczestnik Konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji na naszym Facebook’u oraz pod adresem e-mail: skn.manageteam@wz.uni.lodz.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Redakcja: Wydział Zarządzania

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź