"Księgowość online – sprawdź, jak to działa!" - bezpłatny webinar dla studentów i absolwentów

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź
Czas: 15 marca 2023 (środa) 18:00 - 19:00

Posiadanie wiedzy księgowej i znajomość nowoczesnych rozwiązań to idealne połączenie owocujące efektywną pracą i ogromnymi szansami na rynku pracy. Serdecznie zapraszamy na spotkanie online 15 marca w godzinach 18:00-19:00 na platformie ClickMeeting.

Program:

1. Rozwiązania online – dlaczego warto

2. Jak się przygotować do księgowania online?

• do czego jest potrzebna karta kryptograficzna
  • niezbędne instalacje, czyli z czym program musi się połączyć
  • kto będzie właścicielem konta - dlaczego to jedna z najważniejszych decyzji
  • wybór rodzaju działalności

3. Praca w programie

• podstawowe elementy
  • rozwiązania online: wysyłka JPK i deklaracji, podstawowe wyliczenia, automatyzacja nordigen, digitalizacja dokumentów, itp.
  • dodatkowe wartości: wsparcie techniczne, bezpłatne aktualizacje

4. Dlaczego ważna jest wiedza

Program to nowoczesne biurko, które ułatwia i przyspiesza pracę. Ale żaden program nie podejmie decyzji i nie weźmie odpowiedzialności. Dlatego tak ważna jest fachowa wiedza.

Formularz rejestracyjny

Prowadząca:

Małgorzata Czarnecka – menedżer ds. operacyjnych w 360 Księgowość, zajmuje się między innymi rozwojem oprogramowania księgowego, opracowywaniem nowych funkcjonalności, a także czuwa nad jego zgodnością z prawem. Posiada również wieloletnie doświadczanie w księgowości spółki akcyjnej jako główna księgowa.

Prowadząca Młgorzata Czarnecka

360 Księgowość to nowoczesny i prosty w obsłudze program księgowy online. Wszechstronna funkcjonalność pomaga doświadczonym profesjonalistom wykonywać zadania księgowe szybciej, o wyższej jakości i bardziej efektywnie. Program online pozwala na przechowywanie danych w jednym miejscu. 360 Księgowość to idealne rozwiązanie dla Pełnej Księgowości, KPIR i Ryczałtu Ewidencjonowanego. Program umożliwia prowadzenie księgowości wielu firm w jednym miejscu. Oprogramowanie automatyzuje procesy księgowe i zmniejsza liczbę popełnianych błędów.

360 Księgowość umożliwia bezpłatne korzystanie z programu studentom oraz wykładowcom przez 1 rok.
Szczegóły dotyczące korzystania z programu znajdują się na stronie internetowej.

Redakcja Wydział Zarządzania

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź