Konkurs AC Wanted organizowany przez SKNR Sigma

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości SIGMA zorganizowało konkurs Accounting Champions Wanted - zaksięguj swój sukces!

24 listopada 2023 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego organizatorzy i opiekunowie koła: prof. Ewa Śnieżek i dr Joanna Piłacik spotkali się z finalistami konkursu, którzy przez prawie 3h mierzyli się z zadaniami z zakresu rachunkowości finansowej i podatkowej.

Accounting Champions Wanted "zaksięguj swój sukces" to konkurs z wiedzy o rachunkowości dla studentów każdego kierunku studiów wszystkich polskich uczelni. Konkurs ten był już realizowany kilka lat temu przez Koło SKNR SIGMA.

grafika promująca konkurs AC Wanted

Konkurs miał na celu sprawdzenie wiedzy studentów z różnych zakresów szeroko pojętej rachunkowości - podatków, konsolidacji czy samych podstaw z teorii rachunkowości.

Ogromne gratulacje dla tych, którzy dotarli do samego finału!
Zaksięgowaliście swój sukces!
Dziękujemy za wsparcie udzielone w trakcie konkursu członkowi Rady Biznesu firmie Wella Company, a także Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oddział w Łodzi, Krajowej Izbie Doradców Podatkowych oddział w Łodzi, EY oraz VegeLIO. Firmy i instytucje wspomogły konkurs nie tylko finansowo i nagrodami rzeczowymi, ale także merytorycznie przygotowując testy finałowe.