Podpisanie porozumienia o współpracy z firmą Signify

Z przyjemnością informujemy, że firma Signify dołączyła do grona partnerów biznesowych Wydziału Zarządzania UŁ!

Dziekan podpisuje porozumienie z Signify

Firma Signify od ponad 125 lat jest światowym liderem branży oświetleniowej dla profesjonalistów, konsumentów a także w dziedzinie oświetlenia dla IoT. Zintegrowane systemy oświetleniowe Interact, produkty marki Philips, a także usługi bazujące na zebranych danych oferowane przez Signify, dostarczają wartości biznesowej i odmieniają życie w domach, budynkach i miejscach publicznych.

Zawarte z Signify porozumienie o współpracy obejmuje między innymi: organizację wspólnych wydarzeń i projektów edukacyjnych dla studentów WZ UŁ, realizację wysokiej jakości praktyk zawodowych i staży studenckich, współpracę w obszarze procesu dydaktycznego, wsparcie procesów rekrutacji pracowników w firmie.

W Signify wierzymy w tworzenie różnorodnego środowiska pracy, w którym każdy może się czuć komfortowo. Wszystkie pomysły, wiedza, doświadczenia i style są u nas wysoko cenione, co oznacza, że dla studentów Wydziału Zarządzania jest to świetne miejsce do zdobywania doświadczenia zawodowego i poznawania kultury organizacyjnej

mówi Małgorzata Janiszewska, Head of Finance Services Center Signify.

podpisanie porozumienia przez Signify

Dla naszej społeczności wydziałowej relacja z firmą Signify daje szansę na stałe dostosowywanie programów nauczania do potrzeb rynku pracy.

Czekamy na wspólne projekty i wierzymy, że nawiązana współpraca przyniesie wiele obopólnych korzyści!

Redakcja: Wydział Zarządzania UŁ