Konkurs IDUB UŁ „Premie za granty" rozstrzygnięty

Konkurs IDUB „Premie za granty pozyskane ze środków zewnętrznych” ed. III 2022 rok został rozstrzygnięty.

portret mężczyzny

Celem konkursu Premie za granty jest wyróżnienie osób/zespołów badawczych z Uniwersytetu Łódzkiego najefektywniej pozyskujących środki finansowe ze źródeł zewnętrznych w dowolnej dyscyplinie nauki. Premie te dotyczą pracowników prowadzących działalność naukową i mają stanowić motywację do kolejnych aplikacji, w tym także w ramach prestiżowych konkursów międzynarodowych.

Lista zespołów badawczych z Uniwersytetu Łódzkiego najefektywniej pozyskujących środki finansowe ze źródeł zewnętrznych w ramach konkursu IDUB „Premie za granty pozyskane ze środków zewnętrznych ed. III 2022 rok dostępna jest w Portalu Pracowniczym, w zakładce IDUB.

Materiał: Centrum Nauki UŁ