Podsumowanie inauguracji roku akademickiego 2022/2023

30 września 2022 r. na Wydziale Zarządzania UŁ odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023.

Przedstawiciele władz uniwersyteckich, Kolegium Dziekańskie, reprezentanci władz miasta i łódzkich uczelni, goście ze świata biznesu oraz licznie zgromadzeni w Auli im. Profesora J. Zieleniewskiego studenci wysłuchali słów, jakie skierowała do studentów Pani Wiceprezydent Miasta Łodzi Joanna Skrzydlewska .

Kolejny punkt programu inauguracji stanowiło wystąpienie Dziekana Wydziału Zarządzania dr hab. Tomasza Czapli, prof. UŁ. Po złożeniu ślubowania przez zgromadzonych na inauguracji studentów grupa najlepszych żaków otrzymała listy gratulacyjne oraz upominki przygotowane przez partnera inauguracji Santander Universidades. Integralną część programu wydarzenia stanowił wykład inauguracyjny pt. "Studiowanie dawniej i dziś, czyli rzecz o pasji w czasach zarazy", który wygłosiła dr hab. Ewa Śnieżek, prof. UŁ.

W trakcie wydarzenia studenci poznali również opiekunów roku i grup na studiach stacjonarnych, otrzymali także wskazówki, gdzie w kanałach komunikacji Wydziału szukać przydatnych informacji przydatnych na początku studiów.

Po wysłuchaniu uroczystego Gaudeamus igitur rok akademicki 2022/2023 został oficjalnie zainaugurowany!

Zachęcamy do obejrzenia filmu podsumowującego wydarzenie.