Szkolenie Krajowy Standard Rachunkowości nr 11

Środki trwałe stanowią nieodłączny element funkcjonowania niemal każdego przedsiębiorstwa. Odpowiedzią na liczne problemy praktyczne dotyczące ewidencji i rachunkowości środków trwałych są szkolenia przygotowane i prowadzone przez ekspertów w dziedzinie rachunkowości i księgowości. Celem szkolenia było objaśnienie ogólnych i szczegółowych założeń standardu, tak by uczestnicy szkolenia potrafili je skutecznie i efektywnie wykorzystywać do rozwiązania codziennych dylematów związanych z księgowością środków trwałych. Szkolenie odbyło się w dniach 11-12 grudnia 2017 r. Prowadzący szkolenie są autorami projektu Krajowego Standardu Rachunkowości „Środki trwałe”, opracowanego na zlecenie Komitetu Standardów Rachunkowości i Banku Światowego.