• KATEDRA RACHUNKOWOŚCI

Seminarium naukowe pt. „Rachunkowość, audyt i kontrola zarządcza sektora finansów publicznych w Polsce”

W dniu 24 listopada 2017 roku na Wydziale Zarządzania UŁ odbędzie się seminarium naukowe nt. „Rachunkowość, audyt i kontrola zarządcza sektora finansów publicznych w Polsce”. Tematem seminarium będzie kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych, zarówno jej obecny stan, jak i propozycje i możliwości zmian. W ramach seminarium będą poruszane takie tematy jak: problemy praktyczne jednostek samorządu terytorialnego a zagadnienia poruszane w badaniach naukowych, szkolenia z zakresu rachunkowości sektora finansów publicznych, problematyka sprawozdawczości budżetowej, kontrole w jednostkach samorządu terytorialnego, model rachunku kosztów dla jednostek samorządowych, rachunkowość sektora publicznego w Polsce a na świecie, gospodarka finansowa jednostek samorządowych.

ulotka