Seminarium naukowe „Działania uczelni odpowiedzialnej wobec interesariuszy wewnętrznych. Perspektywa nauczycieli akademickich”

Miejsce wydarzenia: Online
Czas: 09 listopada 2023 (czwartek) 19:30 - 20:30

Centrum Studiów Zrównoważonego Rozwoju działające na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Akademickiej Sieci Współpracy P2P dla SDG (U2SDG), które odbędzie się 09.11.2023 w godz. 19.30 – 20.30 na platformie MS Teams.

W ramach spotkania zapraszamy na seminarium naukowe „Działania uczelni odpowiedzialnej wobec interesariuszy wewnętrznych. Perspektywa nauczycieli akademickich”. Celem seminarium będzie prezentacja założeń konceptualnych i propozycji rozwiązań wdrażania społecznej odpowiedzialności organizacji uczelni (USR).

Link do spotkania na MS Teams

W dyskusji wezmą udział:

• Dr Marta Moczulska - Wydział Ekonomii i Zarządzania, Uniwersytet Zielonogórski
  • Dr Edyta Spodarczyk - Wydział Zarządzania i Nauk o Jakości, Uniwersytet Morski w Gdyni

Prelegentki skoncentrują uwagę na kształtowaniu strategii społecznej odpowiedzialności  w obszarze pracowniczym, z punktu widzenia nauczycieli akademickich. Podczas seminarium przybliżą specyfikę społecznej odpowiedzialności uczelni, zaprezentują wyniki badania jakościowego oraz omówią filary USR i propozycję wdrożenia strategii USR w praktyce funkcjonowania uczelni.

U2SDG działa od kwietnia 2022 roku i stanowi nieformalną grupę naukowców zainteresowanych problematyką SD. Spotykamy się co miesiąc, aby wymieniać się wiedzą, energią, doświadczeniami
i wspólnie inspirować się do dalszych działań. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas!

Strona internetowa Centrum: http://green.wz.uni.lodz.pl/

Miejsce wydarzenia: Online