Zakończyliśmy I edycję kursu "W stronę sukcesu"

15 kwietnia zakończyliśmy pierwszą edycję kursu W stronę sukcesu dedykowanego uczniom szkół średnich. Kurs rozpoczął się 6 listopada 2023 r. i składał się z 12 spotkań. Tematyka zajęć dla uczniów obejmowała takie zagadnienia jak: efektywna nauka, zarządzanie czasem, praca z nawykami, zarządzanie projektami, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie swoim portfelem, dokonywanie wyborów i podejmowanie decyzji, doradztwo zawodowe.

Do udziału w kursie zaprosiliśmy także rodziców. Równolegle z zajęciami dla uczniów odbywały się spotkania ukierunkowane na rozwój osobisty i rozwijające kompetencje rodzicielskie w zakresie wspierania dzieci w nauce i rozwoju.

uczestnicy kursu oraz prowadzący

Gratulujemy uczniom, którzy odebrali certyfikaty. Kończymy pierwszą edycję z planami na kolejne. Tymczasem bardzo dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Podziwiamy ogromny potencjał, otwartość na wiedzę i praktyczne ćwiczenia oraz odwagę nawiązywania nowych relacji.

Powodzenie tego projektu zawdzięczamy naszym prowadzącym: dr Marcie Baraniak, mgr Anecie Olejniczak, dr Jolancie Bieńkowskiej, dr Patrycji Mizera-Pęczek, trenerowi coachowi Michałowi Okrasie oraz Marcie Góreckiej. 😊

Redakcja: Wydział Zarządzania UŁ