Sesja z Rekruterem

Sesja egzaminacyjna za Tobą? Czas na sesję z rekruterem!

Sesja z rekruterem to projekt, który umożliwia zaprezentowanie zasad procesu rekrutacyjnego w firmach.

kobieta i mężczyzna siedzą przy stole

W trakcie spotkań z przedstawicielami działów HR różnych firm studenci będą mieli okazję zapytać o proces rekrutacji, przejść przykładową rozmowę kwalifikacyjną czy skonsultować dokumenty aplikacyjne. 

Zarejestruj się już dziś poprzez formularz.

Zapraszamy na spotkania:

  • 30.03.2023 r. - CERI International Sp. z o.o.

Firma CERI International zaprasza na stoisko promocyjno-rekrutacyjne od godziny 9:30 do 15:00. 

Studenci będą mogli przy pysznej kawie porozmawiać ze specjalistami w dziedzinie rekrutacji oraz z pracownikami firmy. Poznają najnowsze oferty pracy. Dowiedzą się też jak wygląda praca w CERI, jakie możliwości rozwoju proponuje firma oraz jak stać się jej częścią. Dodatkowo w godzinach 11:30-13:00 w sali 31 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Działu Marketingu, którzy opowiedzą czym zajmuje się firma oraz ze Specjalistką ds. Rekrutacji, która podpowie jak stworzyć profesjonalne CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. 

Pracownicy CERI chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości związane z procesem rekrutacji.

  • 13.04.2023 r. - Fujitsu Technology Solutions

Firma Fujitsu Technology Solutions zaprasza na stoisko informacyjne na poziomie 0 naprzeciwko portierni w godzinach 9.00 – 15:00 oraz na warsztaty w Sali 31 od godziny 11:30.
Uczestnicy dowiedzą się jak przebiega proces rekrutacyjny, poznają charakterystykę działów finansowo-księgowych oraz o możliwościach odbycia płatnego stażu w tych działach.

Myśląc o aplikowaniu do nowej pracy w wielu z nas rodzą się wątpliwości.

Od czego zacząć? Jak sprawić, aby moje CV się wyróżniało i zwróciło uwagę rekrutera? Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak się mniej stresować? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i cały proces rekrutacyjny? Jak mogę zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy?

Na te i wiele więcej pytań możesz uzyskać odpowiedź podczas Sesji z Rekruterem organizowanych na Wydziale Zarządzania UŁ

Jest to wspaniała okazja, aby potkać się z przedstawicielami HR różnych przedsiębiorstw, zapytać o proces rekrutacji, przejść przykładową rozmowę kwalifikacyjną czy skonsultować dokumenty aplikacyjne.

Dołącz do tych wszystkich, którzy postanowili poszerzyć swoje horyzonty i przyjdź na najbliższą sesję z rekruterem.

 

ZREALIZOWANE SESJE

W ramach Sesji z rekruterem odbyły się już następujące spotkania:

  • 10.11.2022 r. - EY
  • 8.12.2022 r. - Aflofarm Farmacja Polska
  • 15.12.2022 r. - Wella Company
  • 9.03.2023 - McCormick
  • 16.03.2023 r. - Philips

Redakcja: Wydział Zarządzania UŁ