Lato ze szkoleniami ESG – nowe szkolenia w ofercie

Oferta szkoleń biznesowych Centrum Rozwoju Biznesu WZ UŁ została rozszerzona o szkolenia z zakresu ESG. W ramach akcji „Lato ze szkoleniami ESG" do wyboru są zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. To doskonała okazja dla przedsiębiorstw i specjalistów z różnych branż, aby pogłębić swoją wiedzę na temat zrównoważonego rozwoju, przygotować się do ich wdrażania i dostosować do najnowszych regulacji unijnych.

 

Grafika z ikonami nawiązującymi do tematyki ESG

Poznanie zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem i ESG w przedsiębiorstwie, a także mierzenie i raportowanie wpływu działalności firmy na środowisko i otoczenie społeczne stało się już standardem w dużych organizacjach, jednak mikroprzedsiębiorstwa, które stanowią ponad 97% polskiego rynku, wciąż mają niewielką świadomość i gotowość na wdrażanie ESG. Tymczasem, jako podmioty powiązane zależnościami biznesowymi z innymi graczami, również będą musiały skonfrontować się z globalnymi wyzwaniami.

W ramach akcji Lato ze szkoleniami ESG zapraszamy do udziału w dwóch stacjonarnych szkoleniach otwartych:

 • Podstawy raportowania zrównoważonego rozwoju zgodnego z CSRD i ESRS
  Termin: 13 sierpnia 2024 r. (wtorek)
  Sprawdź program i szczegóły szkolenia – więcej pod linkiem
 • ESG w praktyce - zrównoważony rozwój dla małych i średnich przedsiębiorstw
  Termin: 26 – 27 sierpnia 2024 r. (poniedziałek i wtorek)
  Sprawdź program i szczegóły szkolenia – więcej pod linkiem

Ponadto w ofercie szkoleń zamkniętych także:

 •     Efektywne zarządzanie różnorodnością i budowanie inkluzywnych organizacji
 •     Budowanie i utrzymywanie relacji z interesariuszami
 •     Zarządzanie zrównoważonym łańcuchem dostaw
 •     Zarządzanie ryzykiem ESG

Szkolenia prowadzi dr Agata Rudnicka wyróżniona jako jedna z 25 Liderek Zrównoważonego Rozwoju przez Forbes Women (2021). Nasza ekspertka od niemal dwóch dekad z pasją angażuje się w działania na rzecz promocji i upowszechniania społecznej odpowiedzialności oraz zrównoważonego rozwoju. Związana z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Polskim Instytutem Praw Człowieka i Biznesu. Współpracuje z przedsiębiorstwami i instytucjami otoczenia biznesu na rzecz zrównoważonej transformacji.


okładka Opracowania eksperckiegoW czerwcu 2024 r. opublikowane zostało opracowanie eksperckie autorstwa dr Agaty Rudnickiej - Rola małych i średnich podmiotów w zrównoważonej transformacji. Opracowanie jest elementem Programu Rozwoju Przedsiębiorczości realizowanego przez Fundację THINK! w partnerstwie merytorycznym z Fundacją Citi Handlowy im. L. Kronenberga i zostało zrealizowane we współpracy merytorycznej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i WP Law Kancelarii Prawnej Woźniccy & Partners Sp. J.  

Opracowanie dostępne jest do pobrania na stronach szkoleń.

 

 

Zrozumienie i wdrożenie zasad ESG już teraz pozwoli małym i średnim przedsiębiorstwom na lepsze przygotowanie się do nadchodzących zmian, poprawi ich konkurencyjność na rynku oraz przyczyni się do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju, co jest kluczowe dla przyszłości każdej organizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

Centrum Rozwoju Biznesu
Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 22/26, p. 133 i 131
Aneta Żak, tel.: 601 080 326, e-mail: aneta.zak@uni.lodz.pl
Ilona Talsma, 601 082 602, e-mail: ilona.talsma@uni.lodz.pl

Redakcja: Centrum Rozwoju Biznesu WZ UŁ