Warsztaty Lean Master's z Signify

Uczestnicy warsztatów zostali wprowadzeni w świat Lean w Signify.

Jako międzynarodowa firma Signify wykorzystuje Lean jako metodologię napędzania rozwoju strategicznego i projektów, aby pozostać liderem rynku Lightning. Wykorzystaj wiedzę o Lean w swojej przyszłej karierze. Warsztat prowadzony w języku angielskim odbył się 23 listopada 2023 r. na Wydziale Zarządzania UŁ.

Prowadzący:

• Johan Talsma –  na stanowisku menedżera ds. doskonałości operacyjnej pełni rolę Lean Master i prowadzeni metodykę Lean dla Centrów Usług Finansowych w Signify Global Finance. Johan lubi wzmacniać pozycję poprzez coaching, szkolenia i mentoring.
  • Anna Przybył – ekspertka ds. procesów biznesowych w obszarze „Od zakupu do zapłaty”. Ekspertka Lean w Signify Global Finance i trenerka Lean.
  • Michał Binio – studiuje analitykę biznesową i cyfrową na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada certyfikaty w zakresie Lean Change Management i transformacji Agile.