Strato Invest Challenge z PKO Bankiem Polskim

Strato Invest Challenge to gra giełdowa zrealizowana jako projekt SKN Stratolog we współpracy z PKO Bankiem Polskim. Rozgrywki trwały od 9 maja do 2 czerwca 2023 r. 16 czerwca odbyła się Gala Finałowa I edycji Strato Invest Challenge.

Spotkanie inaugurujące wydarzenie odbyło się w Regionalnym Oddziale Detalicznym PKO BP przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Uczestnicy mieli przyjemność wysłuchania wystąpień Dyrektora Regionu Bankowości Detalicznej PKO Banku Polskiego Pana Krzysztofa Garbacza, prof. dra hab. Jerzego Różańskiego oraz dra hab. Jakuba Marszałka, prof. UŁ.

Kluczową częścią spotkania było szkolenie, które poprowadził dr Emil Łobodziński – doradca inwestycyjny DM PKO BP. Uczestnicy gry giełdowej dowiedzieli się czym charakteryzują się podstawowe indeksy giełdowe (WIG20, mWIG40, sWIG80), na co zwrócić uwagę podczas dokonywania transakcji giełdowych oraz czego można się spodziewać na rynku kapitałowym w najbliższym czasie. Ostatnią częścią spotkania było zapoznanie uczestników Konkursu z platformą gragieldowa.pl, które poprowadził Stefan Soin – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Strato Invest Challenge.

uczestnicy Gali Finałowej konkursu StratoInvestChallenge

W trakcie Gali Finałowej konkursu ogłoszono jego wyniki:

1 miejsce zajął Bartek Pasik, 2 miejsce Vadym Dvorak, a 3 miejsce Bartek Kaczewiak.

SKN Stratolog dziękuje uczestnikom konkursu, a także Partnerowi SKN Stratolog - PKO BP, reprezentowanemu przez Dyrektora Regionu Bankowości Detalicznej PKO Banku Polskiego Pana Krzysztofa Garbacza.