Sesja z Rekruterem

Sesja egzaminacyjna za Tobą? Czas na sesję z rekruterem!

Sesja z rekruterem to projekt, który umożliwia zaprezentowanie zasad procesu rekrutacyjnego w firmach.

kobieta i mężczyzna siedzą przy stole w trakcie rozmow

W trakcie spotkań z przedstawicielami działów HR różnych firm studenci mają okazję zapytać o proces rekrutacji, przejść przykładową rozmowę kwalifikacyjną czy skonsultować dokumenty aplikacyjne.

Myśląc o aplikowaniu do nowej pracy w wielu z nas rodzą się wątpliwości.

Od czego zacząć? Jak sprawić, aby moje CV się wyróżniało i zwróciło uwagę rekrutera? Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak się mniej stresować? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i cały proces rekrutacyjny? Jak mogę zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy?

Na te i wiele więcej pytań możesz uzyskać odpowiedź podczas Sesji z rekruterem organizowanych na Wydziale Zarządzania UŁ.

Jest to wspaniała okazja, aby potkać się z przedstawicielami HR różnych przedsiębiorstw, zapytać o proces rekrutacji, przejść przykładową rozmowę kwalifikacyjną czy skonsultować dokumenty aplikacyjne.

Dołącz do tych wszystkich, którzy postanowili poszerzyć swoje horyzonty i przyjdź na najbliższą Sesję z rekruterem.

ZREALIZOWANE SESJE

W ramach Sesji z rekruterem odbyły się następujące spotkania:

• 10.11.2022 r. - EY
  • 8.12.2022 r. - Aflofarm Farmacja Polska
  • 15.12.2022 r. - Wella Company
  • 9.03.2023 r. - McCormick
  • 16.03.2023 r. - Philips
  • 30.03.2023 r. - CERI International Sp. z o.o.
  • 13.04.2023 r. - Fujitsu Technology Solutions
  • 20.04.2023 r. - Jeronimo Martins