II Turniej Siatkarski Kół Naukowych WZ

Druga edycja Turnieju Piłki Siatkowej Studenckich Kół Naukowych za nami! Świetna inicjatywa, zdrowa rywalizacja i ogrom dobrej zabawy! Gratulacje dla zwycięskiej drużyny Studenckie Koło Naukowe SCM. Partnerami wydarzenia były firmy z Rady Biznesu Wydziału Zarządzania: 360 Księgowość i CD Decathlon Logistics Łódź.

Professional volleyball players in action on the night open air court

Wydazrenie odbyło się w sobotę, 16 marca 2024 roku, w hali sportowej Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ, a jego organizatorem był SKN SCM.

Puchar zdobyła drużyna SKN SCM, drugie miejsce zajęli studenci z SKN Bizaktywni, a trzecie miejsce przypadło drużynie SKN Stratolog.

W Turnieju wzięły udział reprezentacje kół naukowych działających na naszym Wydziale, reprezentacja pracowników oraz gościnnie firma Decathlon Logistics. Takie wydarzenie to niepowtarzalna okazja, by wspólnie rywalizować, integrować się i spędzić aktywnie czas.

Gratulujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom. Dziękujemy partnerom wydarzenia!