Accounting Academy w ramach Case Academy by Deloitte

Accounting Academy to cykl bezpłatnych certyfikowanych warsztatów szkoleniowych dla studentów, podczas którego uczestnicy pracują na prawdziwych case’ach biznesowych wcielając się w rolę Biegłego Rewidenta/Rewidentki.

Akademia to ogromna dawka praktyki i doświadczenia zawodowego dla studentek i studentów, którzy planują swoją karierę, chcą odkryć swój potencjał i sprawdzić w jakim obszarze rozwijać swoją ścieżkę zawodową w przyszłości.

Accounting Academy to cykl kierowany do studentów II, III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów, którzy chcą zdobyć wiedzę z dziedziny rachunkowości i chcą zobaczyć, jak wygląda praca biegłego rewidenta.

Warsztaty odbędą się na Wydziale Zarządzania w poniedziałki: 20 i 27 listopada oraz 4 i 11 grudnia 2023 r.

Więcej informacji o Case Academy by Deloitte.