Okres realizacji: 15.01.2021 – 30.04.2023 Logo SE HUBS

dr hab. Jarosław Ropęga, Prof. UŁ
mgr Marta Kędzia
mgr Bożena Czerkawska

Genezy projektu należy upatrywać w potrzebie uzyskania publicznego uznania i zaufania społeczności dla działań przedsiębiorstw społecznych. Podmioty, które nawiążą współpracę w ramach projektu, będą miały możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat integracji innowacyjnych programów szkoleń inkluzywnych i opartych na umiejętnościach, organizowanych na potrzeby swoich grup docelowych.
Celem projektu SEHUBS jest opracowanie i wdrożenie innowacyjnego modelu Centrów Współtworzenia Przedsiębiorczości Społecznej (SEHUBS), który zapewni kompleksowy pakiet innowacyjnych szkoleń i praktyk operacyjnych oraz będzie sprzyjał wzmocnieniu funkcjonowania przedsiębiorstw społecznych. Model będzie odnosił się do wyników wieloetapowego badania przeprowadzonego w Polsce, Grecji, Bułgarii i we Włoszech.
Więcej informacji na stronie: https://se-hubs.eu

Dofinansowano ze środków budżetu państwa w ramach projektu międzynarodowego współfinansowanego ze środków programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. „PMW” w latach 2022-2023; umowa nr 5222/ERASMUS+/2022/2. Nazwa zadania: Współtworzenie Hubów dla Przedsiębiorstw Społecznych (Akronim: SEHUBS). Dofinansowanie: 94 993 zł. Całkowita wartość zadania: 527 717 zł.