Życzenia od Rady Uczelni

Rada Uczelni Uniwersytetu Łódzkiego przekazuje całej wspólnocie uniwersyteckiej życzenia świąteczne. W czasie świąt Bożego Narodzenia dzielimy się zwykle życzeniami zdrowia, radości i pokoju. Dziś zwłaszcza pragnienie pokoju, gdy kraj naszych ukraińskich Przyjaciół jest ogarnięty wojną, wydaje się szczególnie aktualne.

Z troską myślimy o naszym bezpieczeństwie, w tym bezpieczeństwie bliskiego nam europejskiego porządku wartości. W tej sytuacji betlejemska opowieść o tym, że dobro rodzi się nieoczekiwanie i w niełatwych warunkach, ponownie ożywia naszą nadzieję.

Życzymy Wszystkim Państwu, by nadal inspirowała, dodając wiary i siły w dążeniu do pełni życia, nasz Uniwersytet zaś niech nadal zajmuje w nim wyjątkowe miejsce. Niech Nowy Rok będzie dla Wszystkich czasem odnowy, przywrócenia ładu, przynosząc możliwości odnoszenia sukcesów i przeżywania wielorakich spełnień.

Rada Uczelni