Deloitte objął patronat nad kierunkiem Management and Finance

Nasz biznesowy partner, firma Deloitte, objął od roku akademickiego 2022/2023 oficjalny patronat nad kierunkiem anglojęzycznym I stopnia Management and Finance.

Pani Anna Rudzka z Deloitte (Audit&Assurance - Senior Manager) jako przedstawiciel środowiska biznesowego została członkiem Rady Programowej kierunku. W ramach współpracy z Deloitte planujemy wiele przedsięwzięć, które mają na celu rozwijać program kierunku, a w ten sposób zbliżać edukację z praktyką gospodarczą. Z nawiązanej kooperacji płynie szereg korzyści nie tylko dla studentów kierunku Management and Finance, ale również dla studentów innych kierunków, choćby poprzez uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Deloitte na Wydziale Zarządzania UŁ.