Organizacją studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania UŁ zajmuje się Dział Nauki i Studiów Doktoranckich. Istnieje również możliwość konsultacji z kierownikiem studiów doktoranckich (po wcześniejszym umówieniu się). Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi organizacji i przebiegu studiów doktoranckich.

Organizacją studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania UŁ zajmuje się Dział Nauki i Studiów Doktoranckich. Struktura Działu:

REJESTRACJA PUBLIKACJI

Zapraszamy do zapoznania się informacjami dotyczącymi rejestracji publikacji - m. in. z wykazami wydawnictw i czasopism oraz kalkulatorem liczenia slotów publikacyjnych i punktów.

PRZEWODY I POSTĘPOWANIA DOKTORSKIE

Zapraszamy do zapoznania się informacjami dotyczącymi postępowań i przewodów doktorskich.