Ruszyła rekrutacja na wyjazdy na praktyki Erasmus+ w roku 2022/2023

Rekrutacja prowadzona jest w okresie od 12.12.2022 r. do wyczerpania funduszy przyznanych UŁ na podstawie umowy KA131-2021. Na dzień ogłaszania naboru UŁ posiada około 35 miejsc na praktyki zagraniczne.

Każdy student UŁ zainteresowany odbyciem praktyki w ramach programu Erasmus+ powinien w pierwszej kolejności zapoznać się z zasadami rekrutacji oraz wymienionymi poniżej dokumentami.

Dokumenty wymagane na etapie rekrutacji będą przyjmowane w formie papierowej (BWZ, pokój nr 6) lub elektronicznej z adresu uniwersyteckiego studenta w domenie @edu.uni.lodz.pl na adresy pracowników BWZ: mgr Beata Kamińska lub mgr Dorota Jachimek

Dokumenty przekazane do BWZ UŁ będę podlegały ocenie Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej.

Wyjazdy na praktykę można realizować od 11.02.2023 do 15.10.2023 r.

Redakcja: Wydział Zarządzania UŁ