CIMA University Management Accounting Day (UMAD)

24 października 2018 r. Chartered Institute of Management Accountants oraz Wydział Zarządzania UŁ zorganizowały wydarzenie: University Management Accounting Day (UMAD). Spotkanie odbyło się po raz pierwszy w Łodzi i miało na celu zapoznanie studentów z praktycznymi aspektami rachunkowości zarządczej, spotkanie z przedstawicielami firm zatrudniających wysokiej klasy specjalistów oraz zrozumienie, że zdobywając międzynarodowe kwalifikacje można zdecydowanie wyróżnić się na rynku pracy. Studenci mieli możliwość wysłuchania wykładu prof. Tomasza Wnuk-Pela pt. „Wdrożenie kalkulacji kosztów działań w polskich firmach”. Następnie wykład „Future of Finance” poprowadzili przedstawiciele CIMA z Anglii – Jane O’Rourke i Doug Withington.