Podsumowanie Programu Stypendium Santander | Zarządzanie projektami, certyfikacja IPMA-D z WZ UŁ & IPMA Polska 2023

Z wielką satysfakcją informujemy, że program zrealizowany przez Wydział Zarządzania UŁ wspólnie z Santander Universidades Polska, Santander Bank Polska i IPMA Polska zakończył się sukcesem. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wytrwale czerpali wiedzę i konfrontowali swoje doświadczenia zawodowe z ekspertami z IPMA Polska, w szczególności tym, którzy uzyskali Certyfikat IPMA Level D®.

Nabór do projektu trwał od sierpnia do listopada 2023. Do I etapu aplikowało 5657 osób. Na szkolenia organizowane w ramach I etapu przyjęto 250 osób. W okresie styczeń-marzec 2024 odbyło się dziesięć 3-godzinnych szkoleń poprowadzonych w mistrzowskim stylu przez trenerów: Tomasza Leśniowskiego, Prezesa Zarządu IPMA Polska, Marcina Opasa, Katarzynę Kuryłowicz oraz Michała Karlikowskiego..
Uczestnicy bardzo wysoko ocenili zarówno przygotowanie merytoryczne trenerów jak i organizację szkolenia.
Najlepsi z uczestników zakwalifikowali się do drugiego etapu – szkolenia dla 30 osób przygotowującego do certyfikacji IPMA-D wraz ze 100%-owym dofinansowaniem do opłaty Egzaminu certyfikacyjnego IPMA-D. Egzamin zakończył się bardzo dobrymi wynikami. 29 osób zdało egzamin i otrzymało Certyfikat IPMA Level D®.
Obsługa administracyjna programu, obsługa klientów, nadzór nad właściwym przebiegiem szkoleń i przygotowanie certyfikatów za udział w I etapie należał do zadań pracowników WZ UŁ.
Na spotkaniu podsumowującym projekt partnerzy zaprezentowali swoje wyniki: IPMA Polska udostępniła szczegółowe informacje o wynikach egzaminu, Santander Universidades przedstawił wyniki badań NPS – wynik 55,6 (wskaźnik wzrósł z poziomu 8,3 w pierwszej edycji). Wszyscy partnerzy projektu zadeklarowali chęć kontynuacji i prac nad kolejną, lepszą edycją.

Dziękujemy naszym Partnerom, bez których nie udałoby się stworzyć tak ciekawej i wartościowej oferty:

• Kamil Kędzierski, Menedżer ds. rozwoju Santander Universidades Biuro Santander Universidades, Santander Bank Polska S.A.
  • Sylwia Skonecka, Dyrektor ds. Rozwoju, Członek Zarządu IPMA Polska
  • Joanna Pająk, Ekspert ds. rozwoju biznesu Pion Bankowości Detalicznej, Biuro Santander Universidades
  • Agata Mikucka, Menedżer ds. rozwoju Santander Universidades Pion Bankowości Detalicznej, Biuro Santander Universidades
  • Karolina Lipa-Michalec, Menedżer Placówki Santander Universidades Pion Bankowości Detalicznej, Biuro Santander Universidades

Cieszymy się, że możemy rozpocząć prace nad kolejną edycją szkoleń, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem.